fitolsen-banner
fitolsen-fiyat

Fitolsen

Zayıflama Çikolatası Kullanımı

Fitolsen Kullanımı

fitolsen-kullanımı

Bütün zayıflama ürünlerinde olduğu gibi fitolsen zayıflama çikolatasının da kullanım talimatı bulunmaktadır. Kullanımında oldukça dikkatli olunması gereken bir üründür. Normal çikolata gibi düşünülmemesi gerekir çünkü bu ürün zayıflamak için üretilmiştir.

Günde sadece 1 adet alınması gereken bir üründür. Sabah kahvaltıdan 30 dk önce yenilerek alınan bu ürünün arkasından 2 bardak su içilmelidir. İştah kesici özelliğinden kaynaklı öğünlerinizi atlamadan yemeniz gerekmektedir. Eğer öğünlerinizi atlarsanız metabolizmanızın hızlı çalışmasından kaynaklı vücudunuz dirençsiz ve halsiz kalacaktır. Bu nedenle de yan etki gösterebilir.

Günde sadece 1 adet yani 14 gr. Zayıflama çikolatası yeterlidir fazlası kesinlikle önerilmez alınması durumunda yan etki olarak mide bulantısı gözlemlenmektedir ve aşırı halsizlik nedeni ile kendinizi kötü hissedersiniz.

Fitolsen zayıflama çikolatasının alındığı gün içerisinde en az 3 litre su tüketmelisiniz.

Fitolsen zayıflama çikolatasının kutusu içerisinde 30 adet bulunmaktadır. 1 ay kullanımlık dır. Uzmanlar 2 ay kullanım yapılması durumunda 10 kiloya kadar zayıflama sağlanacağını söylemektedir.

fitolsen-kargo-resim